Nasza oferta

  • Jak długo gracie u bukmachera?
  • Czy zamykacie miesiąc z dodatnim bilansem?
  • Czy wasze zyski przewyższają wkłady?
Jeżeli zachorujesz, idziesz do lekarza, jeżeli popsuje Ci się auto, oddajesz je do mechanika, jeżeli potrzebujesz porady prawnej, bierzesz prawnika.

Zmierzamy do tego, ze cokolwiek się dzieje korzystasz z usług fachowca wiec przy ogrywaniu bukmachera tez powinieneś zdać się na profesjonalistę.

Tylko jak znaleźć właściwego?!

W Internecie są setki ogłoszeń z płatnymi typami. W pierwszej kolejności odrzucasz te, które nie maja dostępnego archiwum typów. Jeżeli ktoś jest uczciwy i naprawdę wychodzi na plus, robi zestawienia i bilanse to nie ukrywa archiwum typów, bo niby, po co?!

Następna bardzo ważną rzeczą jest posiadanie przez takiego typera/typerów konta na portalu społecznościowym jak Facebook lub Twitterze. Możecie wtedy poczytać komentarze tych, co już zakupili płatne typy. Oczywiście zawsze będzie mała grupa tych niezadowolonych, bo niektórych zadowolić po prostu się nie da. Ostatnią, ale chyba najważniejszą rzeczą są ceny tych płatnych typów.

Naprawdę dobrzy typerzy maja po kilka tysięcy osób, które kupują ich typy i ceny nie są kosmiczne, bo zarabiają na swoich typach i wiedza, że ci, którzy je zakupili, gdy też zaczną zarabiać, to nie odejdą, bo niby, po co?! Wiec jak ktoś oferuje typy za kilkaset lub kilka tysięcy złotych miesięcznie, to po prostu chce was naciągnąć.

Co dokładnie my oferujemy?

Typy trzech zawodowych typerów, wszystko w jednym abonamencie. Żaden z nich nie pochodzi z Polski, maja rożne systemy grania. Na naszej stronie znajdziecie krotki opis każdego z nich a także link do ich strony i Twittera, gdzie możecie poczytać sobie komentarze ludzi, którzy korzystają z ich typów.

  • Steels Tips
  • Nextbet
  • Footy Tipster

Poczytajcie o nich, sprawdźcie ich archiwa, komentarze ludzi, którzy korzystają z ich usług i wtedy zdecydujcie czy chcecie zakupić jeden abonament, który zawiera typy od trzech zawodowców.

Dlaczego warto kupić abonament u nas?

Zakup każdego z osobna to wydatek około 125 zł miesięcznie. U nas otrzymasz to wszystko za 40 zł miesięcznie.

Gwarantujemy, że abonament nie wzrośnie i nigdy nie będzie mniej niż trzech typerów. Będziemy śledzić także innych i gdy tylko na rynku pojawi się ktoś konkretny, to dołączymy go do naszej listy typerów bądź wymienimy, jeżeli któryś z naszych fachowców obniży loty (NIE podnosząc abonamentu).

Jeżeli nie będziecie zadowoleni z usług któregoś z typerów to wymienimy go na innego (NIE podnosząc abonamentu). Stworzyliśmy coś takiego jak poczekalnie gdzie na ta chwile obserwujemy kolejnych dwóch typerów. Jeżeli będą się spisywać dobrze przez dłuższy czas to dołączymy bądź wymienimy ich na któregoś z naszych (NIE podnosząc abonamentu).

Będziemy kopiować cala stronę każdego z tych typerów i osoby zalogowane u nas będą mogły to zobaczyć. Gdy tylko któryś z nich doda typy na swojej stronie, pojawia się też u nas, przeważnie dodajemy je w nocy dzień wcześniej (jeśli już są u nich) lub około południa w dzień meczu.

Na naszym profilu na Facebooku będziemy informować, kiedy typy zostały dodane żebyście nie musieli odświeżać cały czas strony z typami.

Dlaczego 25 zł a nie 5 lub 10?

Nie chcemy na tym profilu dzieci, co na granie maja dwa złote w kieszeni. Poważna strona dla poważnych graczy.

Sprawdź, poczytaj i zdecyduj sam!