SteelsTips

STELS TIPS od czasu do czasu robi miazgę z bukmacherami swoim ( 5 BET CHALLENGE), czyli zaczyna od malej stawki obracając ja pięciokrotnie i wyplacajac. Wystarczy ze raz w miesiącu mu się uda taka sztuka i już wygrana przewyższa wkład we wszystkie kupony w miesiącu grane ta metoda.

STELS TIPS - PODAJE GOTOWE KUPONY - i jak prawie każdy zagraniczny zawodowy gracz stawkuje swoje kupony przyznając im wartość punktowa. Polecamy tego typera, ale i ostrzegamy żeby zarabiać razem z nim musicie sztywno trzymać się jego typów i dobierać stawki do jego kuponu proporcjonalnie jak on. STELS TIPS to wszystko podaje wiec jest bajecznie prosto tylko czy uda się wam być konsekwentnym?! Oczywiście STELS TIPS nie jest anonimowy, na jego stronie znajdziecie podliczenie miesięcznych zysków i strat.

Niektórzy mówią o nim guru Twittera gdzie ma ponad 20 tysięcy zadowolonych graczy. Przykladowy screen jaki będziecie dostawać od STELS TIPSA wygląda tak

 

st

NAP – czyli jego zdaniem najlepszy kupon dnia, grany za 5pkt.

NB - czyli drugi najlepszy kupon dnia, grany za 2pkt.

Outsider Double - ryzykowny kupon, grany za 2pkt

IWAC - czyli ryzykowny kupon z szansa wygrania, grany za 1pkt.

Wszystko ładnie rozpisane na kupony, wystarczy skopiować jego kombinacje typów i dobrać stawki według punktów.

Czy jeden punkt to będzie 5zl czy 50zl to każdy dobierze sobie sam według zasobności swojego portfela. Śledzimy tego typera około roku, gdy sezon jest w pełni podaje około 10 typów dziennie rozpisanych na gotowe kupony. Kolejna zaleta jest to,  ze podaje swoje typy na ogol dzień wcześniej lub w nocy wiec gdy rano wstajemy mamy gotowe kupony to pobrania.

Link do strony: http://steelstips.com/profit/

Link do twiterra: https://twitter.com/SteelsTips